S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

ZASTOUPENÉ ZNAČKY / firma COTECNICA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O SPOLEČNOSTI

Společnost COT?CNICA začala v roce 1982 s výrobou vitaminových a minerálních premixů, mléčných náhražek a také veterinárních produtků. V současné době se kromě uvedených výrobků specializuje hlavně na krmiva pro psy a kočky.

TECHNOLOGIE

Vyrábíme za pomoci nejmodernějších technologií a postupů, které jsou v současnoti dostupné a proto můžeme dosáhnout ze dne na den náš cíl a tím je "NEJLEPŠÍ KVALITA VÝROBKŮ, KTERÉ VYRÁBÍME."

 

NÁŠ TÝM

 

Náš tým se skládá z veterinárních lékařů, odborníků na výživu, zemědělských inženýrů a chemiků usilujících o nepřetržité zlepšování výživy zvířat prostřednictvím našich produktů.

 

 

KVALITA

 

Náš systém zabezpečování jakosti je certifikován podle Applus dle ISO 9001-2000. V našich laboratořích  mikrobiologické kontroly  provádíme chemickou analýzu jak surovin, tak hotových výrobků k zajištění té nejvyšší kvality na trhu.


akce doprava zdarma top produkt
Balení:
Druh:
Plemeno:
Granule:
Výrobce:
AKCE - COBADU CAN BASIC 20kg  (eco-premium)
běžná cena 480 Kč

naše cena 405 Kč

akce
AKCE - COBADU CAT COMPLET 20kg (eco-premium)
běžná cena 781 Kč

naše cena 664 Kč

akce

MzYxNTk4